OBCHOD <--zpět na úvod
etika


trika
mikiny
sukně
brašny
šperky

pohlednice

zápisníky


obchodní podmínky
a způsob doručení
TRIKA---------------------------- PÁNSKÉ----------------------------
DÁMSKÉ----------------------------


MIKINY--------------------------- DÁMSKÉ----------------------------PÁNSKÉ----------------------------


SUKNĚ----------------------------

BRAŠNY---------------------------

ŠPERKY--------------------------- POHLEDNICE----------------------- ZÁPISNÍKY------------------------

Obchodní podmínky a způsob doručení----------

Poté, co mi pošlete objednávku, Vás kontaktuji a domluvíme se na způsobu platby a dopravy. Mějte se mnou prosím strpení, někdy nemám sílu každý den kontrolovat maily, proto mi někdy odpověď trvá i déle než týden. Chcete-li se zeptat na něco rychleji, zkontaktujte mě přes telefon. Lépe pomocí sms, protože ne vždy mohu telefon zvednout (Jsem například v práci, kde to nejde). Děkuji za pochopení :-)

Upřednostňuji platbu předem na účet (informace Vám pošlu e-mailem). Pokud to pro Vás z nějakého důvodu není možné, domluvíme se individuálně e-mailem příp. telefonicky.

Zboží posílám obvykle přes českou poštu a vychází při platbě předem kolem 50 Kč. Případně mohu použít Zásilkovnu za 43 Kč. Pokud máte zájem o jinou formu dopravy, opět se můžeme domluvit přes e-mail.

Pokud po doručení výrobek z nějakého důvodu nebudete chtít, nebude Vám sedět či to prostě "nebude ono", kontaktujte mě a domluvíme se na výměně či na vrácení. Standardní doba je do 14 dní. Pokud ale například chete někoho podarovat a nejste si například jisti jeho velikostí či máte obavu, zda se mu bude dárek líbit, napište mi prosím předem, kdy dárek plánujete předat a do kdy tedy potřebujete tuto lhůtu pro navrácení prodloužit.

V případě, že by se Vám na výrobku cokoli nezdálo a přáli byste si jej vrátit, vyměnit či opravit, také mě kontaktujte a domluvíme spolu konkrétní formu nápravy.

Kontakt: mariana.fisk@centrum.cz
telefon: 777 063 140